Partneři
Když s někým spolupracuji, stává se vlastně parťákem a časem i přítelem

       V Rumaku rumům a doutníkům rozumí.

                      Rumako

Tato rodiná firma se specializuje na kvalitní alkohol z celého světa, ale hlavně na rumy z Dominikanské republiky. Máme je rádi dělají to srdcem, co slíbí to také splní. Rum od nich skvěle chutná a doutníky se nádherně pokuřují.

Lodě, které si najímáme vždy vyplují a doplují.

                 Pražské lodě a parníky

Dlouho spolupracujeme s pražskými parníky, za ty roky spolupráce jsem nezažil, špatného kapitána a na všem možném se dá domluvit. Umíme to nejen na Vltavě a naším snem je jednou mít vlastní "lodičku", tak ten sen pojďte snít s námi.

      Každé focení s p. Dvořákem je velká radost.

                    Foto Dvořák

Neni náhodných setkáních a za setkání s p. Dvořákem jsme moc štastní. Fotil nám svatbu a našli jsme si ho v prodejně s fotkami. Velká trefa, mám rád když někdo svoje řemeslo a koníček umí. Je to profík se vším všudy i děti a zvířatka ho při focení poslouchají a ve výsledku je to nádherně vidět.


    Dobré masáže může dělat jen dobrý člověk.

                  Masáže Spektrum

Mohu směle doporučit z vlastních zkušeností, dlouhá léta při mě má manželka stála a snažila se mi vždy pomoci. Od doby kdy na mě začala energeticky pracovat, svůj sen žiji natož abych ho jen snil. Nemám moc rád název  "mobilní masérka", paní přijede a pomůže a vy se budete cítit dobře. Jak domů, tak do firmy či na Vaší akci.